O nas

O nas

czyli poznaj nas bliżej

Od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem usług internetowych. Zaczynaliśmy naszą przygodę z dostarczaniem usług dla abonentów centrali Garnizonowego Węzła Łączności w Kołobrzegu. Dysponowaliśmy łączem Polpak – T o przepływności 64 kbps. Urządzeniem dostępowym była wieloportowa karta RS 232 podłączona do serwera Compaq z Windowsem NT 4.0. Klienci łączyli się z Internetem poprzez modemy telefoniczne.

Tak było ponad osiemnaście lat temu

Obecnie do sieci Internet jesteśmy podłączeni szybkim symetrycznym łączem światłowodowym, posiadamy własną sieć szkieletową WOYTEC.NET, korzystamy z profesjonalnych radiolinii firmy NEC, sukcesywnie wymieniamy osprzęt sieciowy na urządzenia firmy CISCO.

Nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy szybki i nowoczesny światłowodowy dostęp do Internetu z prędkością do 300 Mbps, telewizję światłowodową z ofertą ponad 150 programów telewizyjnych w tym tak chętnie oglądanymi kanałami premium oraz telefonię cyfrową. Z naszych usług można skorzystać w Kołobrzegu oraz w innych miejscowościach na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny pakiet dla siebie już dzisiaj. Wszelkie wątpliwości czy pytania możesz skonsultować bezpośrednio z nami – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem abonenta.

 

Image is not available
Internet, telewizja, telefon
Super szybkość w super cenie
Slider
Kontakt

ul. Dworcowa 10/125
(Hotel Skanpol)

tel. 94 7112977
tel. kom. 780 288 999

E-mail

Biuro Handlowe
e-mail: biuro@woytec.pl
Administracja sieci
e-mail: admin@woytec.pl
Web
e-mail: web@woytec.pl