Aktualności

Sierpień na kanale Polsat Viasat Explore

12-07-2023

Australijscy poszukiwacze złota
Premiera: poniedziałek 7 sierpnia, godz. 21:00

W tym sezonie na wszystko spojrzymy z nowej perspektywy. Koszty paliwa są rekordowo wysokie, podobnie zresztą jak temperatury i ceny złota.  Ekipa Gold Devils, pod fachowym dowództwem Melanie Wood i Paula Mackiego, postawiła sobie wyjątkowo ambitny cel: chcą znaleźć złoto za 2,6 miliona dolarów. Jednak nie tylko Mel i Paul chcą bić rekordy; wszystkie zaprawione w bojach drużyny podnoszą stawkę, zatrudniają nowych ludzi i robią wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć więcej złota. Jacqui i Andrew chcą podwoić ilość wydobywanego kruszcu, Shane Caligari zawiera milionowe transakcje, a ekipa Ferals buduje zupełnie nowy zespół: Ferals 2.0. Ten sezon „Australijskich poszukiwaczy złota” to więcej adrenaliny, więcej przygód — i jeszcze więcej złota!

Copyright © DCD Rights

 

Cykl: Letnie poszukiwanie skarbów
W dni powszednie od wtorku 1 sierpnia, godz. 19:00

Przygotujmy się na wspaniały, pełen przygód sierpień na kanale Polsat Viasat Explore. Zobaczmy, co słychać u naszych bohaterów — poszukiwaczy skarbów w programach „Nefrytowa gorączka”, „Turkusowa gorączka”, „Australijscy poszukiwacze złota” i „Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom”. Ciężko pracujący górnicy i poszukiwacze stawiają czoła kolejnym wyzwaniom i zdobywają bogactwo! Przez cały miesiąc oddajemy hołd tym odważnym ludziom, którzy nie cofną się przed niczym, aby zrealizować swoje plany. Oglądajcie w sierpniu Polsat Viasat Explore, żeby nie przegapić żadnego skarbu!

 

Ciężarówką po bezdrożach Australii — 1. i 2. sezon
Kontynuacja od czwartku 3 sierpnia, godz. 21:00

Wszystko, czego Australijczycy potrzebują do życia, dociera do nich drogami dzięki pracy kierowców ciężarówek. Bez tych bohaterów autostrad kraj nie byłby w stanie funkcjonować — choć „truckies” nie zawsze są pozytywnie postrzegani przez ogół australijskiego społeczeństwa. W tej serii mamy okazję wsiąść do kabin wielkich ciężarówek razem z ich kierowcami — mężczyznami i kobietami — i samemu przekonać się, jak wygląda życie w drodze. Ciężka praca, długie dystanse, mnóstwo problemów i jeszcze więcej poczucia humoru: oto prawdziwe serce i dusza australijskich kierowców ciężarówek.

Copyright © Abacus

Lodowate łowiska
Kontynuacja od soboty 5 sierpnia, godz. 21:00

Niedawno zaręczony amerykański przedsiębiorca z branży obronnej i zmagająca się z problemami brytyjska stewardesa z luksusowych jachtów zostawiają swoje niewdzięczne zajęcia, by zarabiać na życie w branży rybołówstwa na Islandii. To niezwykle trudna, ale bardzo opłacalna praca. Nasi bohaterowie odkrywają zupełnie nowy świat i spotykają niezwykłych ludzi. Połowy dorsza na północy Atlantyku bywają bardzo niebezpieczne, a oni są przecież kompletnymi żółtodziobami! Na islandzkich kutrach co roku pojawia się około setki początkujących rybaków, chcących spróbować swoich sił w tej trudnej profesji: chętni i pełni zapału przybywają z krajów całego świata, mając nadzieję na wysokie zarobki i zdobycie posady marynarza pokładowego. Przy dobrych połowach można w ten sposób zarobić nawet 6 tys. dolarów tygodniowo!

Copyright © Banijay Rights

 

Cykl: Złoto w Klubie Explore
Codziennie w dni powszednie w sierpniu

Serdecznie zapraszamy do Klubu Explore, w którym znajdziecie wszystkie tematy i programy związane z kanałem Polsat Viasat Explore. Można tu obejrzeć wszystkie sezony ulubionych programów — codziennie od poniedziałku do piątku. W sierpniu, z okazji premiery ósmej serii programu „Australijscy poszukiwacze złota”, skupimy się przede wszystkim na naszych znajomych z antypodów! Przegapiliście kilka odcinków ulubionego programu? A może po prostu macie ochotę spędzić dzień w towarzystwie najlepszych ekip na świecie? Z Polsat Viasat Explore wszystko jest możliwe!

Copyright © DCD Rights

Zobacz inne aktualności:

22-12-2022

Wrzesień na kanałach Disney & Fox & National Geographic

DISNEY CHANNEL„TAFFY”PREMIERA: poniedziałek 11 września o 14:30 PREMIEROWE ODCINKI: od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 To już drugi sezon z przygodami Taffy’ego. Kim jest Taffy? Szopem? Kotem? I tym, i tym! Taffy jest szopem, który udaje kota, aby wieść wygodne życie u boku uroczej staruszki […]

Zobacz

22-12-2022

Walka o finał żużlowej PGE Ekstraligi oraz wyścig 6 Hours of Fuji na żywo w ELEVEN SPORTS

Głównym wydarzeniem najbliższego weekendu w ELEVEN SPORTS będzie transmisja rewanżowego meczu półfinałowego żużlowej PGE Ekstraligi, w którym PLATINUM MOTOR Lublin zmierzy się z TAURON WŁÓKNIARZEM Częstochowa. Po pierwszym spotkaniu bliżej awansu są lubelskie Koziołki, ale nic nie jest ostatecznie przesądzone. Bardzo ciekawie zapowiada się również […]

Zobacz

22-12-2022

Współczesny antysemityzm – dokument „David Baddiel: Żydzi się nie liczą” od 6 września w BBC Brit

David Baddiel, znany satyryk i autor wielu powieści, twierdzi, że przejawy antysemityzmu są obecnie traktowane mniej poważnie niż formy dyskryminacji innych mniejszości. W dokumencie będącym rozszerzeniem jego książki o tym samym tytule prowadzi polemikę na temat współczesnej dyskryminacji społeczności żydowskiej. David Baddiel dał się poznać […]

Zobacz
Generated by Feedzy