Aktualności

Lipiec na kanałach DISNEY & FOX & NATIONAL GEOGRAPHIC

04-07-2023

FOX
„EVIL”
Sezon 2

PREMIERA: poniedziałek 24 lipca o godz. 22:00

Drugi sezon „Evil”, czyli psychologicznej podróży po świecie nauki i religii, będzie jeszcze bardziej mroczny. Główna bohaterka – psycholożka dr Kristen Bouchard (Katja Herbers) – zmagać się będzie z ciemnymi stronami swojej natury, które będą próbowały przejąć kontrolę nad osobowością. Natomiast David (Mike Colter) – kleryk, który oczekuje na święcenia – zostanie wystawiony na jeszcze większe pokuszenie.

 

DISNEY CHANNEL
„SOWI DOM”
Sezon 3
PREMIERA: sobota 1 lipca o godz. 10:00

„Sowi Dom” to ekscentryczna seria opowiadająca o nastoletniej Luz Noceda, która została wysłana na letni obóz po doniesieniach o jej destrukcyjnym zachowaniu w szkole. Jednak po tym, jak została przechwycona przez magiczny portal – i z nieoczekiwaną pomocą wszelkiego rodzaju stworzeń z innego świata, które się w nim znajdują – Luz zostaje uwikłana w przygodę z udziałem wróżek i bóstw z różnych kultur na całym świecie!

 

DISNEY JUNIOR
„CZARODZIEJSKA CUKIERNIA ALICJI”
PREMIERA: poniedziałek 3 lipca o godz 12:00
NOWE ODCINKI: poniedziałek – piątek o godz. 12:00

Serial opisuje perypetie Alicji – prawnuczki oraz imienniczki oryginalnej bohaterki, która pracuje jako piekarka w Czarodziejskiej Cukierni. Główna bohaterka razem ze swoimi przyjaciółmi: białym królikiem Fergiem, szalonym kapelusznikiem Hattiem i księżniczką Kier Różową Księżniczką przyrządzają ciasta i smakołyki dla mieszkańców za pomocą zaczarowanych narzędzi gotowania i składników.

 

NATIONAL GEOGRAPHIC
„NAJWIĘKSZE KATASTROFY BUDOWLANE”
PREMIERA: czwartek 6 lipca o godz. 21:00 

Początków budownictwa należy szukać w prehistorii, gdy człowiek przechodził z koczowniczego trybu życia do osiedlania się w stałych miejscach. Mimo długich tradycji i ogromnego postępu, jaki wykonaliśmy w dziedzinie technik budowlanych, każdego roku w mediach pojawiają się doniesienia o groźnych w skutkach katastrofach. W najnowszym programie National Geographic przyjrzymy się błędom inżynierów i architektów, ale także sytuacjom, gdy cudem udało się uniknąć tragedii. Poznamy historię zabójczego wieżowca, sypiącej się katedry czy nieodpowiednio wyważonego mostu i innych fatalnych projektów. Niedokładne obliczenia, korzystanie ze słabej jakości materiałów budowlanych, zaniedbania w utrzymaniu to tylko niektóre uchybienia, które prowadzą do tragedii.

 

NATIONAL GEOGRAPHIC WILD
„MIESIĄC Z REKINAMI”
PREMIERA: sobota 1 lipca od godz. 18:00
PREMIEROWE ODCINKI : weekendy od godz. 18:00

Kanał National Geographic Wild wraca z corocznym cyklem „Miesiąc z rekinami”. W najnowszej edycji na widzów czeka ponad 20 premier programów dokumentalnych, które pozwolą zrozumieć unikatowe cechy biologiczne rekinów oraz ich interesującą naturę. Te zwierzęta pełnią kluczową rolę w zachowaniu równowagi w oceanicznych ekosystemach.

Zobacz inne aktualności:

22-12-2022

Ważne mecze z udziałem Polaków w Hiszpanii, Włoszech i Francji wydarzeniami weekendu w ELEVEN SPORTS

W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS pokaże wyjazdowy mecz FC Barcelony Roberta Lewandowskiego z Celtą Vigo. Jego stawką dla gości są cenne punkty w walce o czołowe lokaty, a dla gospodarzy o utrzymanie w LALIGA EA SPORTS. Dla fanów ligi włoskiej zaplanowano między innymi transmisje spotkań […]

Zobacz

22-12-2022

Mecz na szczycie ligi hiszpańskiej oraz starcie AS Romy z Interem Mediolan w Eleven Sports

 MECZ NA SZCZYCIE LIGI HISZPAŃSKIEJ ORAZ STARCIE AS ROMY Z INTEREM MEDIOLAN GŁÓWNYMI WYDARZENIAMI WEEKENDU W ELEVEN SPORTS W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS pokaże hit LALIGA EA SPORTS, w którym prowadzący w tabeli Real Madryt zmierzy się z drugą Gironą FC. Spotkanie z udziałem takich […]

Zobacz

22-12-2022

Polski serial szpiegowski na światowym poziomie

POLSKI SERIAL SZPIEGOWSKI NA ŚWIATOWYM POZIOMIE „NIELEGALNI” JUŻ NA ANTENIE KINO TV Warszawa, Mińsk, Sztokholm i Stambuł stanowią tło „Nielegalnych”, czyli pełnego tajemnic i zwrotów akcji serialu szpiegowskiego z prawdziwego zdarzenia. Czy agentom polskiego wywiadu uda się powstrzymać zamach terrorystyczny w Europie? Serial produkcji CANAL+ już […]

Zobacz
Generated by Feedzy