Aktualności

Maj na kanałach Disney & Fox & National Geographic

27-04-2023

DISNEY JUNIOR
GWIEZDNE WOJNY: PRZYGODY MŁODYCH JEDI
PREMIERA: czwartek  4 maja o godz 18:30
NOWE ODCINKI: sobota – niedziela o godz. 08:30

W osadzonym w erze Wielkiej Republiki serialu „Gwiezdne Wojny: Przygody Młodych Jedi” śledzimy losy Kaia, Lys i Nubsa, którzy zostają wysłani przez Mistrza Yodę do świątyni Jedi na przepięknej planecie Tenoo. Tam ma ich szkolić Mistrzyni Zia. Młodzi Jedi przeżywają przygody w całej Galaktyce, w których towarzyszą im doskonała pilotka Karmazynowego Jastrzębia Nash i jej droid RJ-83! Ekipa pomaga wszystkim w potrzebie, walczy ze złowrogimi piratami, odkrywa egzotyczne stworzenia, ale przede wszystkim poznaje wartość prawdziwej przyjaźni.

 

FOX
CSI: VEGAS 
PREMIERA: poniedziałek 8 maja o godz. 21:05

Zespół Maxine Roby (Paula Newsome) i Catherine Willows (Marg Helgenberger) powraca, by zadbać o sprawiedliwość w Mieście Grzechu. W drugim sezonie przyjdzie im się zmierzyć m.in. z tajemniczymi wiadomościami pisanymi srebrnym tuszem czy zagadkową śmiercią archeologa.

 

FOX COMEDY
DUCHY
PREMIERA: poniedziałek 22 maja o godz. 21:00

Sam (Rose McIver) i Jay (Utkarsh Ambudkar) to młoda para, która dziedziczy stary, rozpadający się dom. Wbrew wszelkim przeciwnościom losu decydują, że odziedziczoną posiadłość przekształcą w uroczy pensjonat. Wkrótce jednak okazuje się, że dom jest już zamieszkały… przez duchy! Jak dalej potoczą się losy młodej pary?

 

NATIONAL GEOGRAPHIC
STRAŻNICY Z KARAIBÓW
PREMIERA: poniedziałek 22 maja o godz. 22:00

„Strażnicy z Karaibów” to serial dokumentalny ukazujący kulisy pracy holenderskiej straży przybrzeżnej na wyspach Curacao, Aruba czy Saint Maarten, które swoimi walorami przyciągają uwagę nie tylko zamożnych turystów, ale i świata kryminalnego. W programie zobaczymy świetnie wyszkolonych funkcjonariuszy, którzy toczą codzienną walkę z handlem ludźmi, przemytem narkotyków oraz nielegalnymi imigrantami. Wyposażeni w nowoczesne łodzie, helikoptery oraz samoloty zwiadowcze przeprowadzają brawurowe misje ratunkowe i przeciwdziałają przestępczości. W jednym z majowych odcinków widzowie zobaczą akcję wyławiania dryfującego pontonu, na którym najprawdopodobniej znajdują się ludzkie szczątki.

 

NATIONAL GEOGRAPHIC WILD
PRZYRODNICZE CUDA EUROPY
PREMIERA: sobota 13 maja od godz. 14:00

Cykl „Przyrodnicze cuda Europy” zabierze widzów National Geographic Wild w arcyciekawe przyrodniczo miejsca Starego Kontynentu. Jakie tajemnice skrywa Półwysep Iberyjski? cykl życia najpiękniejszych motyli w Europie i dołączymy do stada norek europejskich, by poznać ich codzienne zwyczaje. Odizolowana geograficznie Austria jest domem wielu endemicznych gatunków. Leżącej na Morzu Śródziemnym Sardyni ponad 40 milionów lat temu odłączyła się od Europy i zaczęła zmierzać w kierunku Afryki. Dzięki temu stała się swoistą „skalistą arką” – domem dla wielu ciekawych gatunków.

Zobacz inne aktualności:

22-12-2022

Wrzesień na kanałach Disney & Fox & National Geographic

DISNEY CHANNEL„TAFFY”PREMIERA: poniedziałek 11 września o 14:30 PREMIEROWE ODCINKI: od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 To już drugi sezon z przygodami Taffy’ego. Kim jest Taffy? Szopem? Kotem? I tym, i tym! Taffy jest szopem, który udaje kota, aby wieść wygodne życie u boku uroczej staruszki […]

Zobacz

22-12-2022

Walka o finał żużlowej PGE Ekstraligi oraz wyścig 6 Hours of Fuji na żywo w ELEVEN SPORTS

Głównym wydarzeniem najbliższego weekendu w ELEVEN SPORTS będzie transmisja rewanżowego meczu półfinałowego żużlowej PGE Ekstraligi, w którym PLATINUM MOTOR Lublin zmierzy się z TAURON WŁÓKNIARZEM Częstochowa. Po pierwszym spotkaniu bliżej awansu są lubelskie Koziołki, ale nic nie jest ostatecznie przesądzone. Bardzo ciekawie zapowiada się również […]

Zobacz

22-12-2022

Współczesny antysemityzm – dokument „David Baddiel: Żydzi się nie liczą” od 6 września w BBC Brit

David Baddiel, znany satyryk i autor wielu powieści, twierdzi, że przejawy antysemityzmu są obecnie traktowane mniej poważnie niż formy dyskryminacji innych mniejszości. W dokumencie będącym rozszerzeniem jego książki o tym samym tytule prowadzi polemikę na temat współczesnej dyskryminacji społeczności żydowskiej. David Baddiel dał się poznać […]

Zobacz
Generated by Feedzy